2017 Hadise Saç Modelleri ve Saç Rengi

Yıllardır ekranlarda olan, tanınan ve sevilen ünlü sanatçı sarı şeker gibi kıvır kıvır saçları, sempatik ve eşsiz güzelliğiyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü sanatçı, işin de başarılı olduğu kadar, saç modelleri ve tarzında da kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Doğal ve sarı saç modelleriyle muhteşem görünüyor. Son yılların en ilgi çekici pop şarkıcılarından biri haline gelen güzel sanatçı, yaptığı ve girdiği her yerde büyük ses getirmiştir. Saç bakımına da oldukça özen göstermenin yanı sıra, değişik saç modellerini deneyerek fark yaratıyor. Saç modelleri ve ilgi çekici saç rengi, tüm genç kızlar tarafından ilgi görülüyor ve tercih edilen bir tarz haline geliyor. Saç modeli olarak saçlarını toplamanın yanı sıra, açık bırakmaktan da hoşlanıyor. Sahneler de ise hep kabarık ve açık saçları ile ön planda olmayı başarıyor.

Hadise kimdir?

Belçikalı bir Türk şarkıcıdır. Belçika da  1985 yılın da Sivaslı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiş. Katıldığı bir şarkı yarışmasında birinci olamamış, ama ona rağmen albüm teklifi almıştır. Çıkardığı albüm, hem Belçika da hem de Türkiye de büyük ilgi görmüştür. Türkiye’nin onunla çok ilgilenmesi üzerine, kariyerini Türkiye de devam ettirme kararı alarak buraya yerleşti. Daha sonra çıkarmış olduğu birçok albümle çok büyük başarılar elde ederek, kariyer basamaklarını hızla tırmanmıştır. İlk çıktığı günden bu yana, hem saçlarına, hem de kıyafetlerine çok ilgi görmüştür ve genç kızların idolü haline gelmiştir.

Hadise saç şekilleri nasıl yapılır

Hadise, kariyeri boyunca ekranlar da olmuş ve saçlarında da sıkça değişiklik yaparak, tarzını yansıtmayı hedeflemiştir. Özellikle bugüne kadar siyah, balköpüğü, platin sarısı ve sütlü kahve saç rengini tercih ederek uygulamış ve çok beğeni almıştır. Şuan da uygulamış olduğu saç rengi ise platin sarısıdır. Oldukça ilgi çeken bu saçlar, uygun makyaj ile de tamamlanırsa muhteşem bir görüntü ortaya çıkar, Hadise de özellikle,  kırmızı ruj ve siyah göz makyajı ile de tarzını yansıtmayı başarmış. Hadisenin en çok tercih ettiği modellere örnek vermek gerekirse;

  • Uzun ve dalgalı saç modeli, Hadise’nin en çok kullandığı saç modelidir. Hadiseyi ön plana çıkaran en önemli özelliği, şüphesiz ki sarı saçlarıdır. Saçlar bize çok şey anlatır, bizi biz yapan en önemli sembollerimizdir. Yüzünüze ve tarzınıza uyacak şekilde saç modelleri ve renkleri uygularsanız, gerçekten muhteşem görünebilirsiniz. İri dalgalardan oluşan bukleli saçları çok konuşuldu. Sarı saçlarıyla uyumu yakalayan güzel sanatçı, muhteşem güzelliğiyle göz dolduruyor. Bu iri dalgaları sizde isterseniz eviniz de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Maşa ya da bigudilerle kolayca iri su dalgası yapmanız mümkün. Maşanın en kalın yerini kullanarak, saçlarınızı sarın ve bunu saçınızın tamamına uygulayın. Bu uygulamaya geçmeden önce saçlarınıza saç şekillendirici sürerseniz, daha kolay şekil almasını sağlayabilirsiniz.
  • Hadise Balyajlı ve toplu saç modelleri, hadisenin uygulamış olduğu balyajlı saç modelleri, özellikle toplu saçlarla çok uyumlu olmaktadır. Doğal yöntemler kullanılarak, basitçe yapacağınız bir saç toplama bile sizde muhteşem bir etki yaratacaktır. Balyajlı saç rengi saçınızı açık saçlara da uygulayarak etkileyici görünebilirsiniz.
  • Hadise düz saç modeli, Hadise kıvırcık saçlarının yanı sıra, bazen de fönlenmiş düz saçları tercih ediyor. Bu saç stili ile de doğal ve zarif bir görünüm elde ediyor. Bu saç modelleri ile saç renklerin de de zaman zaman değişiklik yaparak, değişik saç modelleri ve şekillerini kullanmıştır. Genelde abartıdan uzak, doğal görünümlü saçları kullanmayı tercih ediyor.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ