2017 Japon Saç Modelleri

Asya kıtasının önemli ülkelerinin başında gelen Japonyanın bu dönemde kadınlarının saç modelleri oldukça popüler hale gelmiştir. Saç dünyasının belirlemiş olduğu saç trend listesinin üst sıralarında yer alan Japon saç modelleri sadece kendi ülkelerinde tercih edilmemektedir. Kazanmış olduğu popülerlik sayesinde birçok ülkede kadınlar tarafından tercih edilen Japon saç modelleri ülkemizde de revaçtadır.

Japon saç modelleri arasında kısa , orta ve uzun modelleri bulunmaktadır. Hemen hemen bu saç modellerinden hepsi tercih edilmektedir. Çünkü hepsi eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Japon kadınlarının en çok tercih ettiği saç modellerinden birisi topuzlardır. Topuzların sağlamış olduğu rahatlık ile birlikte yanlardan bıraktıkları tutam saçlarla oldukça hoş bir görünmektedir.

Japon asıllı kadınların kullandıkları diğer bir saç modeli ise perçem saç modelidir. Perçem saç modellerini hem kısa hemde uzun saç modellerinde kullanabilirsiniz. Çekik göz yapısı ile dahada sevimli bir görünüm oluşturan perçemler genç kızların favori saç kesimlerinden biridir.

Asya kıtasının en çok tercih ettiği saç modelleri arasındaki bir diğer saç modeli dalgalı saçlardır. Dalgalı saçları her gün kullanan Japon kadınları bu saç modelinin hem kısa hemde uzun versiyonlarını kullanmaktadırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ