2017 Rihanna Saç Modelleri

Biz kadınlar saç modeli ve saç rengi tercih ederken genelde çok zorlanırız. Ve bu nedenle saç rengi ve saç modeli seçerken ünlülerin tercih etmiş olduğu saç modelleri ve saç renklerine yöneliriz. Yönelmiş olduğumuz ünlülerden birisi de Rihannadır. Rihanna yıl içerisinde sürekli saç rengini ve saç modelini değiştirmektedir. Sanırım Rihanna şimdiye kadar tüm saç modellerini ve tüm saç renklerini kullanmıştır.

Amerika doğumlu olan Rihanna günümüze gelen kadar birçok saç modelini tercih etmiştir. Ayrıca Rİhanna birden fazla rengi saçlarında bulundurmayı da çok sevmektedir. Esmer bir tene sahip olan Rihanna tercih ettiği saç modelleri ve saç renkleri ile oldukça şık ve modern bir havaya sahiptir. Saç ikonu lakabı takılan Rihanna gibi sizlerde esmer bir ten rengine sahipseniz sizlerde kendinize Rihannayı örnek alabilirsiniz. Tabi bunun yanısıra farklı saç renklerini esmer ten renginde nasıl durduğunu merak eden kadınlarda Rİhannayı takip ederek kolay bir şekilde meraklarını giderebilirler. Rihanna uzun , orta veya kısa saç modellerinden hepsini tercih etmiştir. Ayrıca düz , dalgalı veya kıvırcık saç türlerini de kullanmıştır.

2017 yılında farklı saç modelleri ve farklı saç renklerini tercih edecek olan Rihanna’nın bugünde kadar saçlarına uyguladığı saç modelleri ve saç renklerini fotoğraf galerimize tıklayarak daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ