2017 Siyah Saç Modelleri

Biz kadınlar için saç renkleri çok önemlidir. Saçımızı değerli kılan unsurların başında saç modelleri ve saç renkleri gelmektedir. Ve bu nedenle yıl içerisinde birkaç defa saç rengimizi değiştirmekteyiz. Nitekim 2017 yılında da durum bundan ibaret olacaktır. 2017 yılında kadınların en çok tercih ettiği saç renkleri arasında siyah saç rengi de bulunmaktadır. Siyah saç rengi yıllardır eskimeyen ve şıklığını koruyabilen saç renklerindendir.

Saç rengi seçerken dikkat etmemiz gereken noktalardan birisi cilt rengimiz ile uyuşmasıdır. Siyah saç rengi tüm cilt rengine uyum sağlayarak oldukça modern bir görüntü oluşturmaktadır. Ayrıca günümüzde ortaya çıkan birçok saç işlemi ile de beraber kullanılabilen siyah saç rengi en çok ombre, balyaj gibi saç işlemlerinde çok tercih edilmektedir. Siyah saç rengi birçok diğer saç renkleri ile beraberde kullanılabilmektedir. Bildiğiniz üzere saçta iki renk kullanımı oldukça yaygındır. Bu nedenle siyah saçlarınızda diğer renklere yer verebilirsiniz. Bu renklerde arasında kahverengi , gri , sarı , mor veya mavi yer almaktadır.

Siyah saç renginin bu kadar ön plana çıkmasındaki bir diğer etken ise birçok farklı tonda siyah saç rengi bulunmaktadır. En çok tercih edilen siyah saç rengi ise Kuzguni siyah saç rengidir. Ünlülerin de sıklıkla tercih etmiş olduğu siyah saç rengi tüm saç modelleri ile uyum sağlayabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ