2018 Gaye Turgut Saç Rengi ve Modelleri

Türk dizilerinin tanınmış ve güzel oyuncularından biri olan Gaye Turgut hem yeteneği hem de güzelliği ile göz doldurmaktadır. Ayrıca ilgi çekmesine sebep olan temel faktörlerden biri de sahip olduğu imajı. Özellikle saçlarında tercih etmiş olduğu renk ve stil ile bayanlar tarafından fazla ilgi görüyor. Birçok bayan Gaye Turgut’un saç rengi ve modeli seçimlerini yakından takip ediyor ve aynısına sahip olmak istiyor.

Gaye Turgut oyunculuk alanında aldığı eğitimin sonrasında oyunculuk hayatına tiyatro alanında devam etti. Bir süre bir tiyatro topluluğunda oyunlar sergileyen Gaye Turgut kısa sürede birçok kişi tarafından fark edildi ve oyunculuğunu televizyon ekranlarına taşıması kaçınılmaz oldu. 2011 senesi itibari ile Gaye Turgut televizyon projelerinde de yer almaya başladı.

2011 senesinde yer aldığı ilk proje bir TRT dizisi olan Yamak Ahmet isimli proje idi. Bu dizide Canfeda Sultan isimli karaktere Gaye Turgut rol verdi. İlk televizyon dizisi olan Yamak Ahmet isimli dizide gayet güzel bir performans sergileyen oyuncu güzelliği ile de dikkat çekti. Bunun ardından aynı sene içerisinde farklı bir projeden daha teklif aldı. Bunu da kabul etmesi ile birlikte Beni Affet isimli dizide onu Bahar olarak gördük ve uzunca bir süre izledik. Karakterin en fazla tanınmasına sebep olan proje de bu dizi olmuştu.

Gaye Turgut oyunculuk başarısı ve güzelliği ile dikkat çeken bir karakter olmakla birlikte bayanların da imajına ilgi duyduğu ve merak uyandırdığı bir isim olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle kullanmış olduğu saç renkleri birçok kadının merakını uyandırıyor. Gaye Turgut’un kendine has saç rengi normalde koyu kumral tonlarıdır. Zaman zaman boya uygulamasını tercih etmeyip kendi rengini kullandığını da görebiliyoruz ve bu renk de ona çok yakışıyor.

Gaye Turgut’u kendi koyu kumral rengi haricinde bir süre siyah saçları ile gördük. Hatta ilk yer aldığı projede kullanmış olduğu renk de siyahtı ve biz onu ilk bu şekilde tanıdık da diyebiliriz. Ancak zaman içerisinde siyah harici farklı tonlarla da karşımıza çıktı. Gaye Turgut ilk sürecin ardından saçlarında daha çok kumral tonlara yer verdi. Bu tonlar da birçok bayanın en rahat şekilde kullandığı‚ doğallığı ön plana çıkaran renkler olduğu için bayanların ilgi odağı oldu.

Gaye Turgut’un kumral tonlarda kullandığı saç rengini merak edenler için numara ve markası Palette Deluxe markasının 6.0 numaralı olan koyu kumral isimli saç rengidir. Eğer saçlarınızdaki renk çok koyu olmayan bir renk ise bu rengi evde bile kendiniz elde edebilirsiniz. Ancak daha koyu tonlardan bu renge geçiş yapmak istiyorsanız yapmanız gereken bir kuaföre giderek saç renginizi açtırmanız olacaktır. Bu şekilde istediğiniz Gaye Turgut rengini daha rahat elde edebilirsiniz.

Gaye Turgut sadece saçlarının rengi ile değil modeli ile de ilgi çekmeyi başarıyor. Sürekli olarak farklı modeller denemeyi tercih etse de genel olarak saçlarını uzun şekilde kullanıyor. Uzun saçlarında dalgalara da yer vermeyi oldukça seviyor ve sık sık onu dalgalı saçları ile görüyoruz. Dalgalı saçlar kadar düz saçları da kullandığını söyleyebiliriz. Ancak kumral tonlardaki saç renginde en güzel duran saç modelleri elbette ki dalgalı olan modeller.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ