2018 Uzun Yüzler için Saç Modelleri

2018 Uzun Yüzlüler için Saç Modellerini En Güzel Kadınlar ve Kendine Güvenen Erkek Takipçilerimiz için Bu Makalemizde Paylaşımda Bulunduk.

Sevgili takipçilerimiz bildiğiniz üzere birden fazla ve farklı yüz şekilleri bulunmaktadır. Bu yüz şekilleri birbirleri ile bazı özellikler açısından farklılık göstermektedir. Yüz şekillerinden birisi de uzun yüzlerdir. Her yüz şeklinin beğenilmeyen bazı özellikleri bulunmaktadır.  Biz kadınlar yüz şeklimize göre hareket edip ona uygun bir saç modeli seçmeliyiz. Aksi takdirde istediğimiz görünüme ulaşamayabiliriz. Nitekim uzun yüz şeklinde de yüzün uzun görünmesinden bazı kadınlar rahatsız olmaktadır. Ancak üzülmeyin! Çünkü bazı saç modelleri sayesinde uzun bir yüze sahip olduğunuzu gizleyebilir ve yüzünüz  daha kısa görünebilir.

Uzun bir yüz şekline sahipseniz eğer saç modeli seçerken tek bir hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu husus ise seçeceğiniz saç modelinin alnınızı kapatıyor olmasıdır. Uzun yüzlerinizi alnınızı kapatacak saç modeli seçerseniz daha kısa görünmesini sağlayabilirsiniz. Alnını kapatacak saç modelleri arasında ise dalgalı saç modelleri , Kahküllü saç modelleri , perçemli saç modelleri ve Bob saç modeli gelmektedir. Bahsettiğimiz bu saç modellerini uzun , orta veya kısa modellerini dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızı sürekli daha hacimli ve Volümlü görünmesini sağlayın. Sürekli bakım yapın.

Uzun yüzlü kadınların tercih ettiği birbirinden şık saç modellerini fotoğraf galerimize tıklayarak daha detaylı bir şekilde inceleyip kendinize en uygun saç modelini kısa bir süre için bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ