2023 Fransız Örgü Saç Kesim Modelleri

Son zamanların en ilgi çekici trendleri arasında olan Fransız saç modelleri, ilginç tarzıyla göz kamaştırıyor. Her sezon değişen moda ve trend çılgınlığı, her geçen gün bir çığ gibi büyümekte. Her kadın farklı olmayı ve diğerlerinden daha şık ve gösterişli görünmeyi sever, o yüzden de değişik modelleri deneyerek, göz kamaştırmayı ve girdiği toplumda pozitif enerji yayarak tam not almayı hedefler. Kadınlar gerek moda dergilerinden, gerekse internet sitelerinden değişen ve yenilenen modelleri takip eder. Hem bayanlar için hem de erkekler için mevcut olan Fransız saç modelleri dikkat çekiyor.  Fransız saç modelleri, genelde daha modern çizgilerin kullanıldığı zarif bir modeldir. Demode olmuş saçlardan sıkıldıysanız, bu model tam size göre. Fransız saç modellerinin de birçok değişik modeli vardır. Örgüler, şelale örgüler,  topuz modelleri ve daha birçok sayılabilecek değişik modeller mevcuttur. Genç ya da yaşlı hiç fark etmez, her kesimden insanın tercih edeceği bu modeller, okula giden çocuklarımız için de oldukça pratik ve kolay olmaktadır. Şelale örgüler ya da diğer değişik tarzlar da Fransız örgü modelleri de oldukça şık ve gösterişli olmaktadır. Kurtarıcı diye nitelendirdiğimiz modeller arasında yerini alan Fransız modelli saçı, işiniz olduğu zamanlar da kolayca yapılacak tarz da modellerdir. Fransız saç modellerinin yapısı genelde biraz karışık, iç içe geçmiş sofistik modeller gibi karışık örgü modellerinden oluşmakta bu yönü de onları farklı kılmaktadır.  Fransız saç modellerimle ile ilgili örneklere yer verelim.

Fransız Örgü Saç Modelleri Galerisi

Fransız şelale saç modelleri: Yeni modeller arasında yer almaktadır. Özellikle okula giden çocuklar için çok ideal olan bir saç modelidir. Bu saç modeli için saçlarınızın fönlü olması gerekir, dalgalı saç modellerinde bu örgü kendini göstermemektedir. İlk olarak balıksırtı örgü tekniğin de olduğu gibi üçlü örgü ile başlıyoruz, bir alttan bir üstten alarak saçınızı örmeyi tamamlıyoruz. Ayrıca bazı saç aksesuarları da kullanarak çiçek, taç, inciler farklılık yaratabilirsiniz. Bu saç modellerini bilmeyenler internetten video kanalları aracılığıyla, örgü saç modellerini inceleyebilir ve biraz da maharetiniz var ise harikalar yaratabilirsiniz.

Fransız tipi saç topuzu: Fazlaca ilgi gören saç modelleri arasındadır. Bu model de ilk olarak saçınızın arkasından başlayarak balıksırtı saç örgü tekniğiyle örüyorsunuz. Yani alttan yukarıya doğru, sonra da üstte kalan saçı topuz yaparak değişik bir model elde etmiş oluyoruz.

Fransız saç modelleri genel olarak diğer saç modellerine nazaran, estetik açıdan zarif modellerdir. Farklı bir tarzları vardır. Hal böyle olunca da kitlesi artmaktadır. Bu saç modellerini isterseniz kuaföre giderek beğendiğiniz ve sizin yüz tipinize gidecek bir modeli yaptırabilirsiniz, isterseniz de evde değişik videolardan defalarca izleyerek öğrenene kadar kendiniz öğrenip ve uygularsınız. Hem maddi hem de manevi açıdan kazanırsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ