Bronz Saç Rengi Modelleri

Bronz Saç Rengi Modelleri

Kahve saç rengi çok fazla çeşitte rengi içerisinde barındıran bir kategori ve çeşitliliğinin yanında birçok bayana uyum sağlayabiliyor olması ile büyük kitlelere de hitap edebilen bir saç rengi tonu. Kahve tonlar arasında popüler olan bir saç rengi ise bronz kahve saç rengi. Bu saç rengi kulağa ilk duyuşta biraz tuhaf gelecektir. Ancak rengin orijinal halini gördüğünüzde ne kadar cazip ve etkileyici bir renk olduğunu fark edeceksiniz. Bronz kahve saç rengi hemen hemen her bayanda güzel bir sonuç verebilir. Bazı renklerde olduğu gibi asla kullanamayacakların listesinden bahsedemiyoruz. Çünkü bu renk her ten rengine uyum sağlayabiliyor.

Jennifer Lopez Bronz Saç Rengi Modelleri

Jennifer Lopez Bronz Saç Rengi Modelleri

Bronz kahve saç rengi özellikle romantik bir görüntüden hoşlananlar için ideal bir ren olacaktır. Zira bronz kahve oldukça çekici ve etkileyici bir ton ve sahip olan kişinin de öyle bir havaya bürünmesine yardımcı oluyor. Bronz tonlar içerisinde en çok tercih edilen bu renk de kendi içerisinde bazı farklılıklar barındırabiliyor. Daha açık ve daha koyu tonlarını bulmanız mümkün. Bu tonların en koyuları karamele yakın ancak daha buğulu bir renk olarak tarif edilebilir. Açıkları ise biraz daha yumuşak ve daha etkileyici.

Altın Kahve Bronz Saç Rengi Modelleri

Altın Kahve Bronz Saç Rengi Modelleri

Bronz rengi saç modellerinde ise uyum açısından en popüler olanı şüphesiz uzun saçlar. Bu renk tonları en fazla uzun saçlarda güzel bir görüntü veriyor. Daha çekici ve kadınsı bir hava katmasından dolayı uzun olan saçların kesimi de daha çok dalgalı ya da düz olabilir. Çok katlı ya da daha spor görüntü veren saç kesimleri ile bu saç rengi çok iyi şekilde örtüşmeyecektir. Özellikle arkaya doğru artan hafif dalgalar bu renk ile çok iyi netice verecektir.

2018 Bronz Saç Renkleri ve Modelleri

2018 Bronz Saç Renkleri ve Modelleri

Her saç renginde olduğu gibi bronz saç renginde de tek bir ton ve tek bir görüntüden bahsetmiyoruz elbette. Bu rengin de kendi içerisinde çok farklı alternatifleri bulunuyor. Bunlardan ilki ve en yaygın kullanımı olan renk tonu bronz kahve idi. Bir başkası ise kızıldan vazgeçemeyenler için bronz bakır saç rengi tonu. Bu ton da son dönemde oldukça popüler olan, dünya çapında birçok ünlünün kullandığı ve akabinde bayanların hayallerini süsleyen bir renk.

Beonz Bakır Saç Rengi

Beonz Bakır Saç Rengi

Bronz tonlar genel anlamda her ten rengi ile örtüşebilir demiştir. Ama her renkte olduğu gibi bunda da en iyi kavramı söz konusu. Bakır bronz saç rengi için en iyi olan ten rengi kızıl tonlarında genelinde de olduğu gibi beyaz ten. Beyaz tenli bayanlarda bakır bronz saçlar oldukça etkileyici ve hoş bir görüntü sağlıyor. Yaş grubu olarak ise daha çok genç bayanlara hitap etse de orta yaştaki bayanlar da bu rengi sık sık tercih ediyorlar.

Koyu Bronz Saç Rengi Modelleri

Koyu Bronz Saç Rengi Modelleri

Bakır bronz saç renginin elde edilmesinden bahsedecek olursak bu noktada işiniz çok zor olmayacak. Elde ediliş açısından çok zor bir renk olmadığını söyleyebiliriz. Bakır bronz rengin boyanmasında ideal sonucun ortaya çıkabilmesi için ilk ve en önemli şart elbette ki mevcut saç renginizin çok koyu olmaması. Açık ya da açığa yakın bir saç rengine sahip iseniz saçlarınızın üzerine doğrudan boya uygulaması yapabilirsiniz. Ancak koyu renkli saçlara sahipseniz öncelikle yapmanız gereken saç renginizi açıcı kimyasallar ile açmaktır. Arkasından bakır bronz boya uygulaması yapılırsa daha iyi bir netice elde edeceksiniz. Bu işlemi yaparken profesyonel biri ile çalışmanız hem elde edeceğiniz netice açısından hem de saçlarınızın yıpranmaması açısından daha sağlıklı olacaktır.

Bronz Saç Renkleri

Bronz Saç Renkleri

Son dönemde oldukça popüler olan bronz saç renklerinin son alternatifi de elbette bronz sarı saç rengi. 2017 itibari ile bronz ve kırmızı ışıltılar sarı ya da siyah saç renklerinden çok daha popüler. Ancak yine de birçok bayan için bu tarz radikal değişiklikleri yapmak çok kolay olmayacaktır. Siz de ben sarı saçlardan vazgeçmek istemiyorum diyenlerdenseniz seçiminizi bronz sarı saç rengi yönünde kullanabilirsiniz. Bronz sarı saç rengi de kendine özel bir havaya ve enerjiye sahip.

Bronz Ombre Saç Renkleri

Bronz Ombre Saç Renkleri

Bronz sarı saç rengi oldukça farklı bir renk. Dışarıdan gördüğünüzde bir farklılık olduğunu anlayıp muhtemelen ne rengi olduğunu ya da nasıl ışıltılar barındırdığını anlamakta zorlanacağınız bir saç rengi olduğunu söyleyebiliriz. Elde edilişi de zor olan bu saç rengi için saçlarınızın rengini nötrlemeniz gerekiyor. Aksi taktirde bronz sarı saç rengi elde etmeyi beklerken karamel ya da tuhaf bir sarı tonu elde edebilirsiniz. İyi bir şekilde açılmış olan saçların birkaç kez bu ton ile boyanması ve hatta birkaç boyanın karıştırılarak sonucun beklenmesi daha sağlıklı olabilir. Bu rengi evde kendi imkanlarınız ile elde etmeniz nerede ise imkansız olacaktır. Bu yüzden profesyonel bir saç tasarımcısı ile çalışmanızı öneriyoruz.

Bronze Saç Rengi 2018

Bronze Saç Rengi 2018

Gelelim bronz sarı saç rengi ile uyumlu olan, kullanmanızı önereceğimiz saç modellerine. Öncelikle belirtelim ki bu saç rengi en çok genç bayanlarda güzel bir netice veriyor. Ayrıca makyaj ise bir ihtiyaç diyebiliriz. Yani en iyi görüntüyü elde etmek istiyorsanız makyajınızı da eksik etmeyeceksiniz. Bu detaydan da bahsettikten sonra modellerde ise seçiminizi düz kesimlerden yana kullanabilirsiniz. Saçlarınızı maksimum seviyede düz ve sade tutarsanız çok güzel bir sonuç elde edeceksiniz.

Sarı Bronz Saç Rengi Modeli

Sarı Bronz Saç Rengi Modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ