Genç Kızların Gözdesi Justin Bieber Saç Modelleri 2017

Yaptığı değişik tarzlarda imaj değişiklikleri ile akıllarda kalmayı başaran ve genç kızların gözdesi durumuna gelmiştir. Hem yakışıklığı, hem de asi saçları ile her zaman göz önün de olmayı başarmıştır. Yapmış olduğu saç modeli, onu oldukça çekici hale getirmiştir. Justin Bieber, ünlü olduğu günden bu yana yapmış olduğu değişimlerle her zaman fark yaratmayı başarmıştır.

Justin Bieber Hakkında; Kanadalı olan ünlü sanatçı, şarkıcı, oyuncu ve şarkı yazarıdır. 2008 yıllarında youtubeye koymuş olduğu videoların Scot Braun tarafından keşfedilmesiyle, sanat hayatına başlamıştır. O günden bugüne kendine has bir tarz ve stil yaratarak, meşhur olmuş, tüm genç kızların sevgilisi durumuna gelmiştir.  Justin Bieber, sanat dünyasında saçları olduğu kadar kıyafetleri ile de dikkat çekmektedir. Birçok hayranı onu kendine örnek alarak onun gibi giyinip, saçlarını da onun gibi kestirebiliyor. Sanatçılar genelde belli bir hayran kitlesine sahiptir, bunun için de hayranlarının kendisini örnek alması doğaldır, ona göre hareketler yaparak, doğru örnek olmak gerekir.

Justin Bieber Saç Modelleri

Meşhur olduğu zamanlar da saç sitili kadar, giydiği düşük belli pantolonları da oldukça moda olmuş ve tüm gençleri de peşinde sürüklememiştir. Yaptığı saç tasarımları da dikkatlerden kaçmıyor ve örnek oluyordu. Oldukça gür ve kalın telli bir saça sahip olan justin bieber, her sezon tarzını değiştirerek kendine has bir hava yaratmaya çalışıyor. Moda ve trendleri sıkı bir şekilde takip eden ünlü yıldız, değişen ve gelişen her şeyden haberdar olmakla birlikte, yeni olan her şeyi denemeyi seviyor.

Justin Bieber Saç Tarzı
Justin Bieber, ilk zamanlar da uzun bop model diye adlandırdığımız saç modelini seçerek, saçlarını bir şapka gibi saran modelleri tercih ediyordu. Geçen zaman zarfında sürekli farklı stiller deneyerek kendini bulmaya çalıştı, çünkü saçlarımız bizim kişiliğimizi yansıtan en önemli sembollerdir. Kişiliğimiz yansıtabilmemiz için de bizi en iyi yansıtan saç modelini bulmamamız ve yüzümüze de çok iyi yakışması gerekmektedir. Justin Bieber de tamda bu yaklaşım tarzı ile hareket ederek, tarzını bulmaya çalışmış ve  değişik tarzlar da modeller denemiştir. Son zamanlar da özellikle kâküllü modelleri tercih ederek, kâkülü de yandan ayırıyor ve diğer kalan yerleri de tıraş ettirerek, değişik bir tarz yakalamayı hedeflemiştir. Justin Bieberin efsanevi saçları bütün görenleri kendine hayran bırakıyor. Kahve tonların da olan saç rengini, platin sarı rengine boyayarak kendinden sıkça söz ettirmiştir. Onun tarzını yansıttığı saç modeli ise, üst kısım uzun, yan taraflar traşlı bir şekilde saç modeli tercih etmektedir. Türkiye de ise moda, dünya da ki kadar hızlı değişmiyor. Orada kullanılıp eskimeye yaklaşınca Türkiye de ancak meşhur olmaya başlıyor. Hem dünya da hem de Türkiye de oldukça rağbet gören bu saç modelleri, radikal bir değişim yapmak isteyenler ve cesur olanları yapacağı tarzlarda bir stil olarak karşımıza çıkıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ