Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikamızı Burada Bulabilirsiniz. 2017sacmodelleri.com sitesinde Gizlilik Kurallarını Okumak Zorunlu Birşey Değildir. Ama Sitemizi Ziyaret Ediyorsanız Bu Kuralları Kabul Etmiş Sayılırsınız.

www.2017sacmodelleri.com internet sitesi muhtevasında bulunan konuların sorumluluğu ve kullanım değerleri www.2017sacmodelleri.com sitesi yönetiminin kararına bağlı bir durumdur. 2017sacmodelleri.com a bilgi vermeden veyahut herhangi bir durumda kaynak göstermeden, site sahibinin veya yöneticilerinin herhangi bir şekilde haberi olmadan ve izin almadan yapılmış bütün paylaşımlar için yasal süreç başlatma hakkımızı saklı tutarız. Web Sitemize http://www.2017sacmodelleri.com web site adına erişim sağlanabilmektedir.

Google, DART çerezleri ile sitemize gelmiş ziyaretçilere internet gezintileri yaptıkları başka sayfalar ve Google da arama için başvurduğunuzda kelimelerle alakalı reklamlarkarşınıza çıkabilir.

Siteye gelen ziyaretçiler Google Reklam ve içerikleri ağı gizlilik politikasını okuyarak DART çerezlerinin pekala kendileri için kullanımını pasif yapabilme hakkına sahiptirler..

Sitemize gelen ziyaretçilerimiz yukarıda sıralanan şartları kabul etmiş sayılmaktadır.