Gri Saç Renkleri ve Modelleri 2018

Gri Saç Renkleri ve Modelleri 2018

Kadınlar, saçlarının her zaman mükemmel görünmesini ister ve bunun için de çaba içine girer. Özellikle son dönemlerin en trend saçlarından olan gri tonlar, doğru ten rengine uygun olacak şekilde kullanılırsa muhteşem sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu renk tonuna merak saranların da varlığı yok sayılamayacak düzeydedir. Bu renk tonunu genellikle orta yaşlı bayanların tercih edebileceği gibi gençlerde kullanabilmektedir.

Genç Kızlarda Gri Saç Modelleri

Genç Kızlarda Gri Saç Modelleri

Bu tarz bir saç rengi uygulamadan önce ten renginize uygun olup olmadığın tespit etmeniz gerekir. Mesela, çok açık bir renk tonu nasıl ki çok açık saç renginde makyaj uygulamadan yaşlı ve solgun gösterirse, gri saç renginde de aynı şekildedir. Çok açık tenli, kişiler bu rengi kullanmasını tavsiye etmiyoruz. Özellikle de bu saç rengini çok kullanmak isterseniz de mutlaka değişik makyaj tekniklerini kullanarak canlı ve dinamik bir şekilde makyaj yaparak muhteşem görünebilirsiniz.

Gri Saçlarınızla Fark Yaratın!

Gri Saçlarınızla Fark Yaratın!

Doğal Gri Saç Modeli

Doğal Gri Saç Modeli

Beyazlaşmış saç rengi olduğu için bayanlar bir dönem asla bu rengi sevmiyordu. Asla da kullanmıyordu. Bu açıdan bu saç rengi son dönemlerde oldukça popüler olduğu için sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Saçları çok önce beyazlaşmış olan kişiler artık rahatlıkla gidip bu küllü saç renklerini yaptırarak bu durumu hiç de umursamadan geçiriyorlar her sezon da yeni bir moda ortaya çıkmış durumdadır. Yani her sezonda yenilenmiş ve güncellenmiş saç renkleri ve saç modelleri çıkarak, farklılık yaratmanıza olanak sağlıyor.

Gri Saç Modelleri 2018 yılında Kullanımı

Gri Saç Modelleri 2018 yılında Kullanımı

Her yaşın ayrı bir güzelliğini olduğu yadsınamaz o yüzden de seçeceğiniz saç renklerin de özgür bir şekilde seçim yaparak, gerçek tarzınızı yansıtmanız mümkündür. Baskılar altında istediğiniz saç rengine kavuşamadığını düşünenler için ideal bir saç rengi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle 40-50’li yaşlarda olan bayanlar sürekli saç beyazlama işi için kuaföre gidiyor. Saçların beyazlaması her kadın için kâbus gibi bir durumdur. Hal böyle olunca da sürekli boyatmak gerekiyor. Gri tonlarda olan saç tonları sayesin de ise artık bu dertlere son! saçlar zaten gri tonda boya da ona keza. Hiç kafanıza takmadan özgürce boyatarak hayatınıza devam edebilirsiniz.

Muhteşem Gri Saç Renkleri ve Modelleri 2018

Muhteşem Gri Saç Renkleri ve Modelleri 2018

Özellikle geçen sezon ve bu sezonda en popüler olmuş ve gündemde kalmayı başaran saç renkleri arasında yerini hep koruyan küllü saç renkleri, ilginç ve farklı görüntüsü ile fark yaratıyor. Küllü saç renkleri herkese yakışmaz. Bazı kadınlar saçlarının tamamını yaptırabileceği gibi bazıları da balyajlar şeklinde saçlara ara ara yaptırarak saçlara değişik bir hava katmaya çalışıyor. Değişik bir stil sahibi olmak isterseniz yılın trendi haline gelmiş olan gri saç rengini istediğiniz tonlarda da yaptırırsınız. Özellikle genç kesimde olan bayanlar gri tonları onlara ağır gelebileceği için grinin de bazı tonları mevcuttur. Mesela; siyah, sarı, kumral, kahve gibi saç renklerinin üzerine de gri tonlarda balyajlar yaparak farklılık yaratabilirsiniz.

harika-gri-ombre-sac-renkleri-2018

Aslın da bu sene en çok kullanılan saç rengi ombra grisi saç renkleri olmuştur. Her şey bayanların güzelliği için seferber olmuş durumda bildiğiniz demode saç renklerinin yanı sıra, siz de gri ve tonlarını kullanarak farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Bu saç rengini, kendiniz evde yapabileceğiniz gibi kuaför eşliğinde evde de yaptırabilirsiniz. Aslında saçlarınız açık tonlarda ise çok daha kolay bir şekilde istediğiniz bu saç rengini elde edebilirsiniz. Değişik boya markaları arasında olan palette, koleston, loreal gibi markaları alarak ta istediğiniz saç rengini evde kolaylıkla elde edebilirsiniz. Ama saçları siyah, kızıl gibi koyu tonlarda olan bayanlar ise işleri biraz daha zordur. Ve saçları da çok yıpranacaktır. Bir sürü işlemden geçtikten sonra ancak istediği tona sahip olabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ