Hülya Avşar’ın Dünden Bugüne Saç Rengi ve Modelleri

Yaşına göre oldukça genç ve bakımlı bir görüntü sergileyen Hülya Avşar, her dönem de farklı tarzıyla duruşunu korumuş, değişik saç modelleri ile gündem de kalmayı başarmıştır. Yıllara meydan okuyan tarzı, güzelliği ve saç modelleri ile stil sahibi bir kadın olarak bilinmektedir. Bulunduğu ortama göre, saç modellerini farklılaştırmıştır.

Kainat Güzeli; Yıllar önce muhteşem güzelliğiyle kâinat güzeli seçilen ünlü yıldız, 1983 yılları onun için dönüm noktası olmuştur. Haram filmi ile ilk defa yeşil çam’a adım atan Avşar, yılardır hep bakımlı saçlara sahiptir ve eşsiz bir güzelliğe. Özellikle saçlarında doğal ürünleri kullan ünlü yıldız, kimyasal içerikli ürünleri tercih etmediğini açıklıyor. Kimi zaman siyah, kimi zaman da sarı renkleri saçlarına uygulayarak, her zaman göz önünde olmayı ve popülerliğini korumayı amaçlamıştır. Özelikle son dönemlerde, sporla çok ilgilenen Avşar, tenis maçların  da saçlarını sıkıca bağlayarak, rahat bir model seçiyor, ayrıca muhteşem yüzyıl kösem filmin de kullandığı saç modelleri de oldukça güzel bir forma sahiptir. Orada saçlarına eklemiş olduğu aksesuarlarla da farklılık yaratarak, bütün gözleri üzerin de toplamayı başarmıştır.

İşte Hülya Avşar’ın Saç Modelleri

Hülya Avşar Saç Rengi; Bugüne kadar saç rengiyle oynamayı seven Hülya Avşar, birçok renk denemiştir. Genel de renk seçimini koyu renklerden yana tuttuğunu görmekteyiz. Saç modeli konusun da dizi ve filmlerde aldığı rollerin dışın da normal hayatında çok fazla aksesuar tercih etmiyor ama tabi ki bu konu da yaşın da verdiği bir ağırlık olmaktadır. Avşar daha çok düz, kıvırcık zaman zaman da dalgalı saç modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Hülya Avşar’ın saç rengini denemek isteyenler de buğday tenli ise denemeli, yoksa asla yakışmayacaktır.  Özellikle Hülya Avşar’ın en çok tercih ettiği saç modeli kıvırcık saçtır. Bu modelle gözlerini de ön plana çıkarmaktadır.  Hülya Avşar, son dönemler de küllü kumral saç rengi üzerine yapılmış, sarı röfleli saçları ile gündeme oturmuştur. Birçok kadın Hülya Avşar’ı örnek alarak saçlarına bu rengi uygulamıştır. Hülya Avşar, her dönemde hayranları tarafından büyük ilgi ile karşılaşmıştır. Giyim tarzı, saç modeli, rengi ve makyaj gibi uygulamaların ardından beğeni ile karşılaşılmış ve örnek alınmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ