İnce Telli Saçlar için Saç Modelleri 2018

Değerli okurlarımız bildiğiniz üzere farklı saç türleri bulunmaktadır. Farklı saç türleri olmasından dolayı bu saç türlerine uygun saç modelleri bulunmaktadır. Farklı saç türlerinden birisi de ince telli saçlardır. Nitekim ince telli saç türü için de saç modelleri bulunmaktadır. İnce telli saçlar için saç modeli seçerken dikkat etmemiz gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

İnce telli saçlar genellikle cansız , güçsüz ve yıpranmış bir görünüme sahiptir. İnce telli saçlar bu nedenle hacimli ve volümlü bir görünüme sahip değildir. Bu nedenle ince telli saçlara sürekli ve düzenli olarak bakım yaptığımız gibi doğru saç modelleri ile hacimli ve volümlü bir görünüme kavuşturabiliriz. İnce telli saçlarımız için tercih edebileceğimiz saç modelllerinden birisi Bob saç modelidir. İnce telli saçlar için oldukça ideal olan Bob saç modeli saçları kısaltarak daha hacimli bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Ayrıca bob saç modeli 2018 yılının en trend saç modellerinden birisi olacaktır. İnce telli saç yapısına sahip kadınların ikinci bir seçeneği ise topuz modelleridir. Özellikle dağınık topuz sofistike bir görünümün yanında ince telli saçlarınızın daha canlı görünmesini sağlayacaktır. Bunun yanısıra ince telli saçlara iyi gelen bir diğer saç modeli ise dalgalı saç modelleridir. Saçlarınız ister kısa ister orta isterse de uzun olsun. Saçlarınızın dalgalı bir yapıda olması saçlarınızın kalın görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca son olarak katlı saç kesimleri de saçların ince oluşunu kamufle eden bir saç modelidir.

İnce telli bir saç yapısına sahipseniz saçlarınıza mutlaka bakım yapınız. Ve yukarıda bahsettiğimiz saç modellerini tercih ediniz. 2018 yılında ince telli bayanların kullanabileceği saç modellerini fotoğraflarla beraber incelemenizi şiddetle öneriyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ