Selen Soyder Saç Rengi Modelleri 2018

Selen Soyder 2006 senesinde katılmış olduğu bir yarışma ile Türkiye’nin en iyi modeli seçilmesi ile birlikte televizyon dünyasına da adım atmış oldu. Güzelliği‚ fiziği ve sempatikliği ile birlikte kısa sürede çok fazla beğeni gördü. Bunun yanında güzel model aynı zamanda oldukça da yetenekli çıktı. Bir süre sonra diziler ile de sık sık karşımıza çıkmaya başlayan Selen Soyder şu sıralar ülkenin tanınan‚ beğenilen ve yetenekli güzel oyuncuları arasında yer alıyor.

Selen Soyder denildiğinde akla gelen en temel saç rengi bakır tonları oluyor. Bakır tonları bilindiği gibi kolay kullanılabilen ve her bayana yakışacak bir renk tonu değildir. Ancak Selen Soyder bu saç renginin hakkını fazlasıyla veriyor. Beyaz tenli oluşu da bu rengi rahatlıkla kullanabilmesinde ve taşıyabilmesinde önemli bir etki sahibi. Selen Soyder bakır kızılı saçları ile oldukça güzel ve çekici bir örnek teşkil ederek bakır saçlara sahip olmak isteyen birçok bayanın idolü oluyor.

Selen Soyder televizyon dünyasında yer almaya başladıktan sonra en çok bakır saçları ile gördüğümüz bir oyuncu olsa da onu farklı renklerle görme imkanı da elde ediyoruz. Bakır renginden başka zaman zaman oyuncu kendi rengini de kullanabiliyor. Kendi saç rengi açık kumral olan oyuncu zaman zaman doğal tonlarını kullanmayı da tercih ediyor. Açık kumral saç rengi açık kahverengi olan gözleri ile de gayet güzel bir ikili oluşturuyor.

Kendi rengi de çok yakışsa da onu tanıdığımız asıl rengi elbette ki kumral bakır rengi tonu. Bu saç boyası rengi hem kızıl olması ile farklılık arayanlara hitap ediyor‚ hem de fazla yapay ya da marjinal durmadığı için doğallık arayışında olanlar için de iyi bir seçenek oluyor. Bu saç rengini merak eden bayanlar için Selen Soyder’in saç boyasının rengi 7-77 yoğun kumral bakır isimli renk. Başta açık tene sahip bayanlara çok yakışacak olan bu rengin uygulaması ise oldukça hassas bir konu. Eğer bu rengi kullanmayı düşünüyorsanız kendi kendinize uygulamaktan kaçınmanızı öneriyoruz. Gerek saç renginizin alt tonu gerekse rengin zorluğundan dolayı oldukça zor bir ton olduğu için profesyonel bir kuaför ile çalışmak daha iyi bir tercih olacaktır.

Selen Soyder yer aldığı dizilerde sadece kendi rengi ve kumral bakır ile çıkmadı karşımıza. Onu bazı projelerde kumral saçlar ile de gördük. Bu rengi beğenenler ve uygulamak isteyenler için ise rengin numarası 8-65 açık kumral çikolata altın rengidir. Eğer hem doğal bir ton hem de sıcak‚ yüzünüze enerji katacak bir saç boyası arayışı içerisinde iseniz bu rengi de değerlendirmeleriniz arasına alabilirsiniz.

Selen Soyder bu saymış olduğumuz renkleri farklı dizilerde kullandı. Özellikle güzel oyuncuyu en fazla tanımamızı sağlayan ilk dizisi Lale Devri’nde kızıl saçları ile beğeni içerisinde izledik. 2010 senesinde yer aldığı bu projede saç modeli olarak ise sade ve düz bir kesim tercih etmişti. Selen Soyder genel olarak saç renginde marjinal olsa da saç modelleri konusunda tercihini düz ve sade kesimlerden yana kullanmayı tercih ediyor.

2010 senesinde Lale Devri ile karşımıza çıkan Selen Soyder 2014 senesinde ise bir başka proje olan Reaksiyon’da Zeynep karakteri ile karşımıza çıktı. Ardından ise son projesi olan Hangimiz Sevmedik isimli dizide Itır Yeşil isimli karaktere rol verdi. Güzel oyuncu saç modellerinde sahip olduğu çizgiyi bu projelerde de devam ettiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ