Su Dalgası Saç Modelleri 2017 2018

Su Dalgası Saç Modelleri 2017 2018

Uzun ve düz saçlara sahip olan her kadının, mutlaka sıklıkla kullandığı modeller arasında yer almaktadır. Su dalgası modeli, yıllardır demode olmadan varlığını devam ettirmiş bir modeldir. Uzun saçlı olanlar dalgalı saça, kıvırcık saçlı olanlarda düz saçlara her zaman merak duyarlar. Hal böyle olunca da her iki tarafında tatmin edici saç modelleri ortaya çıkmış bulunuyor. İstediğiniz zaman istediğiniz saç modelini ister kendiniz evde, isterseniz de kuaföre giderek muhteşem görünebilirsiniz. Son zamanlarda insanlar daha çok doğal ve açık saçlara ve rahat tarz da olan modellere rağbet ediyorlar. Bu su dalgası modelleri de tam da bu modeller arasındadır. Hemen hemen herkesin yüz tipine yakışacak olan su dalgası ile dikkatleri üzerinize toplamaya hazır olun. Saçlarınıza model verirken çeşitli aksesuarlardan yararlanmamız doğaldır. Mesela, maşa, bigudi, saç spreyi gibi bunlar sayesin de saçlarınız muhteşem görünecek. Maşanın ve bigudinin de kalınlık ve inceliğine göre çeşitleri ve ayarları vardır. Kalın bir su dalgası yapacağınız zaman maşanın kalın tarafı, ince ince bir su dalgası istiyorsanız da ince tarafı ile şekil vererek istediğiniz gibi zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Saçlarınızın daha hacimli ve havalı görünmesini istiyorsanız, mutlaka bu bukleleri deneyin.

Su dalgası saç modeli yapmak istiyorsanız kuaföre de yaptırabilirsiniz. Ama zamandan ve paradan kazanmak istiyorsanız da eviniz de internet varsa orada bulunan video kanallarından saç modelleri ile ilgili saç videolarına bakarak ta bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu yöntemin en iyi tarafı videoları defalarca izleyebiliyorsunuz. Evde su dalgası yapmak istiyorsanız, ilk önce saçlarınızı yıkamanız gerekiyor; çünkü temiz saç üzerine yapılan modeller hem daha hacimli, hem de parlak görüyor. Sönük ve yağlanmış saçlar hiçbir zaman tercih edilmiyor. Daha sonra, saç diplerini kabartacak şekil de saçlarınızı kurutuyoruz. Saçlarınız düzleştirmeniz de saçlarınıza şekil vermek açısında oldukça etkili olacaktır. Hangi boyutta ya da kalınlıkta su dalgası istiyorsanız ona göre tutamları ayarlayın. Maşaya saçları dipten, uca doğru dikkatli bir şekilde sararak devam ediyoruz. Burada  dikkat etmeniz gereken şey, maşanın dip kısmına çok yaklaştırmayın yoksa cildiniz tahriş olur. Bu şekilde ayırdığınız tutamları saçlarınızın  hepsi bitene kadar sarıyoruz ve muhteşem bir görüntü elde etmiş oluyorsunuz. Su dalgası yapmanın belki de en kolay yolu budur, daha pratik olduğu için etkili bir yöntemdir. Ayrıca su dalgası yapmakta eskiden çok kullandığımız bigudiler ya da gazete ile sarıp bekletilen modelleri de hala kullanan var. Gelişen teknoloji ile birlikte her sene bir yenilik ortaya çıkıyor. Var olan düzende, her şey değişiyor ve yenileniyor. Her sezon modada değişiyor, kıyafet, saç, ayakkabı ve buna benzer birçok şey. Yeniliklere her zaman kapılarınızı açık bırakarak hayatınıza devam ederseniz sizin karınıza olacaktır.

Su dalgası saç modelleri

Uclari-hafif-dalgali-sac-modeli

Uçları Hafif Dalgalı Saç Modeli

  • Uçları hafif dalgalı saç modeli; uzun saçları için oldukça ideal bir modeldir. Doğal bir görünüm kazanarak, kullanım kolaylığı sağlar.
s-dalgasi-su-dalgasi-sac-modeli

S Dalgası Su Dalgası Saç Modeli

  • S dalga; özellikle sönük ve cansız olan saçlar için ideal bir modeldir. Hacimli ve havalı görünerek göz kamaştırabilirsiniz.
ustleri-sik-altlari-seyrek-su-dalgasi-sac-modeli

Üstleri Sık Altları Seyrek Su Dalgası Saç Modeli

  • Üstleri sık, altları seyrek dalga; katlı bir saç modeline sahipseniz, katların çok olduğu bölgede sık bir görünüm sağlarsınız böylece, saçlarınız çok daha gür görünebilir.
yogun-su-dalgasi-sac-modeli

Yoğun Su Dalgası Saç Modeli

  • Yoğun dalga; uzun saçları çok daha havalı gösteren bu model, özellikle sarı saçlı bayanlarda muhteşem durmaktadır.
saclari-gur-gosteren-su-dalgasi-sac-modeli

Saçları Gür Gösteren Su Dalgası Saç Modeli

  • Saçları gür gösteren model; gür ve dalgalı bir saça sahip olan bayanların sıklıkla tercih edebileceği bir modeldir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ