Ünlü Futbolcu Ronaldo’nun Saç Kesimi Modelleri

Gerek futbolda ki başarıları, gerekse de saç şekilleri konusun da kendinden çok bahsettiren Ronaldo, herkesi kendine hayran bırakıyor. Herkes tarafından sevilen ve ilgi gören sporcu, birçok hayranı tarafından da kendisini örnek almış, saç stillerini denemeye çalışmışlardır. Futbol hayatı boyunca her dönemde ve sezonda tarzını değiştirerek farklılık yaratan yıldız futbolcu, birçok ilklere imza atmıştır.  Portekiz doğumlu olan ünlü futbolcu, 2008 yılından beri Portekiz milli takımının da kaptanıdır. Hal böyle olunca da popülerliği artmıştır. Futbol hayatının yanı sıra, her zaman ekranlarda olmayı başaran bir kişiliktir. Coca Cola, Türk Telekom, Suzuki, castrol gibi firmaların reklamlarında oynamış, birçok bilgisayar oyununda da kapak resmi olmuştur. Hal böyle olunca da dış görüntü önemlidir ve özellikle dünyaca ünlü kişiler, her zaman bakımlı ve karizmatik olmalıdır.

Ronaldo da ekranlarda her zaman kalmayı başararak birçok başarıya imza atmıştır ve bazen karizmatik, bazen çılgın bazen de farklı tarzlarda ki saç stilleriyle bütün gözleri üzerine toplayarak, sevilen bir kişi olmayı başarmıştır. Dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Ronaldo, yapmış olduğu değişimlerle o sezonun trendlerini yansıtmış ve modayla iççice olmuştur. Her dönemde demode, sıkıcı modeller yerine moda olan saç trendlerini uygulayarak bütün genç kızların sevgilisi olmuştur. Karizmatik duruşu ve etkileyici havası sayesin de yaptırmış olduğu modelleri hakkıyla taşımayı başarmıştır. Başarının yolu her zamana çok çalışmaktan geçer, böyle olunca da Ronald’a hem kariyer basamaklarını hızla tırmanmış hem  de kendi öz bakımını hakkıyla yapmıştır. Ünlü olan kişiler hele de dünyaca tanınmış biri iseniz, dış görünümünüze son derece dikkat etmelisiniz, şöhretin de bedeli vardır unutmayın. Hayran kitleniz her zaman sizi kendine örnek alacaktır, siz giyindiğiniz gibi giyinecek saçlarını sizin gibi yaptırmak isteyecek, sorumlu olduğunuz bir hayran kitleniz olduğu için örnek teşkil etmek lazımdır.

Ronaldo Saç Modellerinden Örnekler

Ronaldo da aynı bu şekilde hareket ederek her zaman stilini korumuş, moda olduğu için değil kendine yakıştığını düşündüğü modelleri ve kesimleri uygulatmıştır. Kendisi de son derece çekici ve yakışıklı olduğu için hangi modeli yaptırırsa yakışıyor. Ronaldo’nun özellikle 2002 yılın da yaptırmış olduğu model, çok dikkat çekmiştir. Dünya kupası finallerin de Türkiye’nin, Brezilyaya galibiyete taşıdığı maçta garip ve bir o kadar da ilginç olan saç modeliyle çıkması herkesi şaşırtmıştı. Kariyer hayatı boyunca birçok saç modeli deneyen ünlü futbolcu, farklı bir stil yaratmayı her zaman  başarmıştır.  Bazen arkaları çok kısa önü uzun ve uzun kâküller şeklin de modeller denemiştir, bazen de her tarafını üç numaraya vurdurarak sadece ön kısmında biraz saç bırakmış, bazen uzun saç tercih etmiş, bazen de saçına verdirdiği çiziklerle de ayrı bir tarz yaratmayı başarmıştır. Aslında ortaya çıkan trendleri ünlüler belirliyor, onların çok yaptırdığı saç modelleri ya da kıyafetler modayı yaratıyor ve tüm dünyaya yayılıyor. Ronaldo’nun saç tarzı da her sezon ortalığı kasıp kavurarak hayranlarını sevindiriyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ