Zeynep Çamcı Saç Kesimi Modelleri ve Rengi

Ekranlarının sevilen ve oldukça beğenilen yıldızı, kişiliğinin yanı sıra görüntüsüyle de dikkat çekiyor. Farklı kişiliğe sahip ve enteresan saçlarıyla herkesi şaşırtıyor. Son zamanlar da televizyonda ilgi ile izlenen “seviyor sevmiyor” dizisinde kendisinden çok bahsedilen güzel oyuncu, bu dizi için o uzun saçlarını kıyamadan kestirmiştir. Televizyon dünyasın da fırtına gibi esmeye devam eden Zeynep, farklı projelere de imza atmıştır.

Kimdir Zeynep Çamcı
Zeynep Çamcı 1986 yılında Bodrum da dünyaya gelmiştir. Dizi, tiyatro ve sinema oyunculuğu yapmakta olan ünlü sanatçı, üniversiteyi İstanbul üniversitesi iletişim fakültesi  radyo ve televizyon bölümünü bitirmiştir. Ekranlar da ilk kez “Recep İvedik” filmi ile tanın oyuncu, daha sonra birçok dizi de ve filmde yer aldı. Her dönemde de farklı saçları ve saç renkleri ile kendini gösterdi. Normal de siyah saça sahip olan güzel yıldız, her zaman uzun saçlı modelleri tercih ediyordu, ama son dönemlerde kızıla yakın saçları ve kısa saçları görenleri şaşkın çevirdi. Rol icabı saçlarını kestirerek, hızlı bir şekilde de 5 kilo vermiştir. Son olarak oynadığı sinema filmi olan “Meryem” de altın portakal ödülünü alarak en iyi kadın oyuncu unvanına layık görülmüştür.

Zeynep Çamcı Saç Rengi ve Saç Modelleri

Ekranlarda her zaman uzun siyah saçları ile tanıdığımız ve çok beğendiğimiz Zeynep Çamcı, yeni sezonda saçlarında çok büyük değişiklikler yaparak herkesi şaşırttı. Uzun saçları ile de yeni tarzı ile de her zaman sempatik ve şık görünüme sahip olan sanatçı, çok büyük hayran kitlesine sahip olmuştur. Kıvırcık kısa saçları ile tarzını değiştirerek farklılık yaratmaya çalışmıştır. Önce ki sezonlar da siyah ve kahverengi tonlarını kullanan sanatçı, yeni sezon da yeni dizi ile birlikte, kızıl saç tonlarına doğru kaymaya başlamıştır. Herkesin beğenisi toplayan saçları ve saç rengi ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Güzelliğinin yanı sıra, oyunculuğu da on numara ol Zeynep Çamcı, gerçekten gelecek vaat ediyor ve gelecek dönemler de de çok iyi projelere imza atacağa benziyor. Zeynep Çamcı’nın son saç rengi olan kızıl tonlar da bir saç rengi istiyorsanız koleston, loreal ya da palette gibi saç boyası markalarını alarak, istediğiniz tonda boyayabilirsiniz ya da kuaförde de rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Zeynep Çamcı, saç modeli olarak ta genel de düzleştirilmiş up uzun saç modellerini daha çok tercih ediyor, ama onu bazen iri su dalgası yapılmış saçları, bazen iki yandan örülmüş saçları, bazen rastgele yapılmış bir topuz ve son dönem de de kıvırcık saçları ile gördüğümüz sanatçı, hem oyunculukta, hem de yapmış olduğu başarılı tarzı ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Ünlü sanatçı genel de sade olan saç modellerini severek, abartılı saç modelleri ve abartılı saç renklerini pek tercih etmiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ